Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Воїни-захисники подякували селищному голові за допомогу

Воїни-захисники подякували селищному голові за допомогу

Жорстока війна триває… Український народ мужньої протистоїть повномасштабному вторгненню російського агресора.

З перших днів війни Добровеличківська селищна рада на чолі з головою Володимиром Осієвським активно допомагає нашим воїнам-захисникам та жителям територій, які постраждали в результаті бойових дій.

Сьогодні відбулась приємна подія.  Саморукова Анна, дружина нашого воїна-земляка Гвоздецького Артема, подякувала Володимиру Осієвському за переданий військовим автомобіль ВАЗ «Нива», за фінансову допомогу нашим воїнам, за постійну підтримку військовим спорядженням, пальним, продуктами харчування та ін..

Саморукова Анна вручила від вдячних воїнів підписаний бойовий  прапор 40-ї окремої артилерійської бригади ЗСУ, де разом з побратимами захищає Батьківщину і її чоловік.

Також, вона вручила Володимиру Осієвському подяку, як волонтеру,  за постійну допомогу та підтримку від бійців роти вогневої підтримки 57 бригади ЗСУ, де служать наші земляки.