Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулися змагання з карате

Відбулися змагання з карате

27 травня 2023 року за підтримки Добровеличківського селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО, Кіровоградського обласного відділення спілки дзенсімон-серінрю карате-до України, батьківського комітету ДЮСШ, в приміщенні КЗ «Добровеличківської ДЮСШ» відбулися змагання відкритої першості спортивної школи з карате (версія WKF), присвячені Дню захисту дітей. Учасниками змагань стали 65 юних каратистів та каратисток з Добровеличківської, Помічнянської та Піщанобрідської територіальних громад, вихованці тренера Франциско Кабрера Пареса.

Учасників змагань привітав селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ, який запевнив у повній підтримці розвитку карате на території громади та побажав всім перемоги.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам"ять захисників України, завдяки яким відбуваються такі спортивно-масові заходи.
Розпочався турнір показовими виступами вихованців секції карате та сенсея Франциско Кабрера Пареса.
Протягом чотирьох годин на татамі юні спортсмени виборювали першість в різних вікових категоріях (від 4 до 16 років) з «ката» та «куміте».
У підсумку дипломами, медалями та кубками було нагороджено 48 переможців та призерів змагань.