Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Найдорожче, що в нас є – це наші діти!

Найдорожче, що в нас є – це наші діти!

Сьогодні, 01 червня 2023 року, коли в світі відзначається День захисту дітей, в селищі Добровеличківка, за підтримки селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО, відбувся масштабний захід,  присвячений даній події. Розпочались святкові заходи мистецьким фестивалем «Сонячне коло»,  який проходив в приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля».

Учасників та гостей фестивалю привітав Добровеличківський селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ, який зазначив:  «Найдорожче, що в нас є – це наші діти, наше майбутнє, а обов’язок влади робити малечу щасливою». І саме на це були спрямовані зусилля всіх причетних до організації свята,  щоб подарувати приємні, радісні хвилини дітворі .

Протягом двох годин фестивалю близько 150  дітей з різних куточків громади подарували яскраві мистецькі номери, які підготували юні таланти та їхні керівники: Людмила ЗАВАЛКО та Руслана КОВАЛЬЧУК (КЗ «Добровеличківський центр дитячої та юнацької творчості»), Ірина БЕРЛАД, Інна ВИГУЛЯР та Наталія ПОЯЦИКА (КЗ «Добровеличківська мистецька школа»), Людмила ПОЛІЩУК, Наталія ДУМЕНКО, Людмила АНТОНЕНКО  (КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»), Тетяна БРАГА (Дружелюбівська філія КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»), Анна РОГУЛЬЧИК та Руслана КОВАЛЬЧУК (Добровеличківський ліцей «ГАРОМОНІЯ»), Наталія БЛИЗНЮК, Людмила КОВАЛЬЧУК та Руслана КОВАЛЬЧУК (Добровличківський ліцей «Лідер»), Світлана МОСІНС (Липнязький ліцей імені Юрія ОБЖЕЛЯНА), Ольга МИХАЙЛЮК (Марківська філія Липнязького ліцею), Галина МИНЧЕНКО (Олександрівська філія Липнязького ліцею), Дар’я ЩУКІНА (Карбівська філія Липнязького ліцею), Наталія ЗАЛЮБОВСЬКА (Гнатівський ліцей «Мрія») Олександр ПІЩАНИЙ та Анна ГНИДЮК (хореографічна студія «Тільки вперед»).

Продовжилось свято символічним запуском голубів миру та патріотичним флешмобом.

Для всіх присутніх на площі було організовано різноманітні локації: показові виступи юних каратистів

(ФРАНЦИСКО КАБРЕРА ПАРЕС), «аквагрим»  (Світлана СОЛОВЙОВА, Лілія ДРОМАШКО та Лілія ТУПЧІЄНКО), «робототехніка» (Юрій КАЛАШНИК та Віталій ЦИРТІЙ), «повітряні змії» (Михайло МОЙСЄЄВ ), «малюнок на асфальті» (Ірина ВЕРБЕНКО), «спортивні розваги» (Олег МАЗУР). Протягом всієї розважальної програми гарний настрій створювали працівники КЗ «Центр культури і дозвілля» Євген АЛІЙЧУК, Андрій СОЛОГУБ, Євген МЕЛЬНИК. Оформлення залу та фотозони забезпечила Вікторія БУРДЕЙНА. Всі бажаючі мали змогу посмакувати безкоштовним морозивом, попкорном та солодкою ватою.

Під час проведення всього заходу тривав збір коштів на автомобіль для нашого земляка, воїна ЗСУ Сергія ГЕТЕНКА.

Безпечні умови учасників заходів забезпечували працівники відділення поліції №2 (смт Добровеличківка) Новоукраїнського районного відділу поліції ГУ НП в Кіровоградській області та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».