Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА НАВІКИ ГЕРОЮ ЄВГЕНІЮ КРУПКІНУ

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА НАВІКИ ГЕРОЮ ЄВГЕНІЮ КРУПКІНУ

Біль туги й жалю розриває наші серця, і немає від цього болю ні ліків, ні зцілень.

Ще одне молоде життя, обірване на війні. Сумує, плаче наша громада, віддаючи на Небо найкращих своїх синів.

10 червня 2023 року  в районі населеного пункту Іванівське Донецької області, під час наступальних  штурмових дій, гідно виконуючи свій військовий обов’язок, загинув  стрілець-помічник гранатометника 1-го штурмового відділу, 3-го штурмового взводу 1-ої штурмової роти 1-го штурмового батальйону, солдат Крупкін Євгеній Миколайович. Йому цьогоріч мало виповнитись лише 23.

Сьогодні, жителі Добровеличківської громади зібрались в селі Карбівка, щоб віддати данину шани та провести в останню путь загиблого захисника. Стоячи на колінах, вони зустрічали коридором шани кортеж із загиблим воїном-земляком.

КРУПКІН Євгеній Миколайович народився  2 серпня 2000 року в с.Карбівка в сім”ї Крупкіної Світлани Вікторівни та Крупкіна Миколи Євгенійовича.

Навчався в Карбівській загальноосвітній школі  I-II ступенів, після 9-го класу в Липнязькій загальноосвітній школі I-III ступенів №1.

Після закінчення школи в 2017 році вступив до Піщанобрідського професійного аграрного ліцею. В 2018 році закінчив навчання та здобув професію тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

З 20 жовтня 2018 року по 16 квітня 2020 року проходив службу в Збройних Силах України.

Після служби Євгеній повернувся до рідного села та влаштувався на роботу  в агрофірму «Зоря» . Також   працював різноробочим в  ФОП «Халазій».

Разом з коханою дружиною Софією виховували маленького синочка Миколку.

В січні 2023 року  Євгеній Миколайович став на захист незалежності, свободи та територіальної цілісності нашої держави.

Активний, життєрадісний, світлий юнак, який ще тільки починав будувати свої плани на життя, вдихав кожну його мить на повні груди, радував своїх близьких та друзів, мріяв, любив…

Мужній та відважний Євгеній, захищаючи свою землю, своїх рідних батьків, кохану дружину і маленького синочка й усіх українців від російських  загарбників, віддав найцінніше - своє життя.

Прощання з загиблим воїном проходило в селі Карбівка, де зібралися його рідні, близькі та друзі, а також жителі нашої громади.

Зі словами співчуття до родини та близьких загиблого звернувся Добровеличківський селищний голова Володимир Осієвський:

• В ці скорботні дні вся громада глибоко сумує та співчуває батькам і родині Євгенія Миколайовича. Прийміть слова подяки за те, що виховали патріота та справжнього захисника України і нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати рідної людини.  Найжахливіше в житті - ховати свою дитину. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Пам’ять загиблого воїна-земляка було вшановано хвилиною мовчання.

Також, свої співчуття рідним та близьким загиблого висловили начальник відділення рекрутингу та комплектування другого відділу Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Гнєдич та протоієрей Олексій Сович, настоятель місцевого Храму Православної церкви України.

Поховали КРУПКІНА Євгенія Миколайовича на сільському кладовищі. Останню шану загиблому Герою-захиснику віддали воєнним салютом.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають

нашу державу від російського окупанта.

Дякуємо тобі, воїне, за відданість та самопожертву.

Вічна пам'ять і слава навіки Герою Євгенію Крупкіну!

Слава Героям!

Слава Україні!