Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Вічна пам’ять та низький уклін вірному синові України!

Вічна пам’ять та низький уклін вірному синові України!

Кож­на тра­гіч­на звістка з но­вою си­лою бо­ля­че від­гу­ку­єть­ся в на­ших сер­цях…

Жах­ли­ва вій­на про­дов­жує нес­ти біль та страж­дання. Сумна новина знову сколихнула нашу громаду. Війна з російськими окупантами забрала життя молодого, енергійного, життєрадісного хлопця, якому тільки жити, кохати, мріяти, творити, працювати.

Сьогодні, жителі  Добровеличківської громади зібрались в селі Липняжка, щоб вшанувати пам’ять та провести в останню дорогу сина України, нашого Героя-земляка, солдата  СИЧА Олександра Олександровича. Вони зустрічали коридором шани кортеж із загиблим воїном-земляком.

СИЧ Олександр Олександрович народився 4 липня 1986 року в селі Липняжка.

Навчався в Липнязькій загальноосвітній школі I-III ступенів №2. Був гарним учнем, добрим товаришем, завжди готовим прийти на допомогу іншим. Після закінчення Полтавського вузу здобув професію електрика. Згодом працював у м.Києві за спеціальністю.

6 листопада 2022 року Олександр Олександрович став на захист незалежності, свободи та територіальної цілісності нашої держави.    Він був прикладом для інших побратимів, його бойовий дух вражав стійкістю і мужністю. Боронив рідну землю на Херсонщині та  під Бахмутом.

За мужність і героїзм, виявлені при  виконанні військового обов'язку, Сич Олександр був нагороджений орденом «За мужність».

15 червня 2023 року Олександр Олександрович помер в госпіталі, де проходив лікування. Серце мужнього воїна зупинилось у 37 років.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише родини нашого Героя, а й всієї нашої громади.

Прощання з загиблим воїном проходило в селі Липняжка, де зібралися його рідні, близькі та друзі, а також жителі нашої громади.

До рідних та близьких воїна-земляка зі словами співчуття звернувся Добровеличківський селищний голова Володимир Осієвський:

• Ми поділяємо ваше горе й біль втрати. У цю скорботну годину ми висловлюємо найщиріші співчуття всім рідним і близьким нашого воїна-земляка. Світла пам’ять про Олександра збережеться в серцях усіх, хто його знав і любив.
    Вічна пам’ять захиснику України !

Пам’ять СИЧА Олександра Олександровича було вшановано хвилиною мовчання.

Свої співчуття рідним та близьким загиблого також висловили начальник мобілізаційного відділу другого відділу Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Смілянець та священнослужитель Свято-Варваринської церкви ПЦУ Мирослав Гринчук.

Поховали СИЧА Олександра Олександровича на сільському кладовищі. Останню шану воїну-захиснику віддали воєнним салютом.

Низький уклін вірному синові України!

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно.

Слава Героям!

Слава Україні!