Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » «Мирного неба Україні!»

«Мирного неба Україні!»

Напередодні,  в приміщенні філії Липнязький сільський клуб Комунального закладу «Центр культури і дозвілля» відбувся  концерт присвячений Дню Конституції України під гаслом «Мирного неба Україні!». Учасників заходу привітав Добровеличківський селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації.

За вагомий внесок у розбудову української держави,   сумлінну працю, професійну майстерність, активну громадську позицію та з нагоди

Дня Конституції України грамотами Добровеличківської селищної ради було нагороджено: Золотоніг Анатолія Івановича  – фельдшера Липнязької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Кагляк Ларису Володимирівну – волонтерку, Рубан Раїсу Петрівну – керівника народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Червона калина», Савранського Миколу Миколайовича – голову ФГ «Савранського М. М.»,  депутата селищної ради та Пархоменко Інну Іванівну – волонтерку.

Переповнений зал Липнязького клубу протягом двох годин бурхливо та емоційно реагував на виступи кращих колективів художньої самодіяльності громади.  Вокальний ансамбль «Степограй» (кер. Наталія Пояцика), «Червона калина» (Раїса Рубан), «Мелодія душі» (кер. Світлана Присяжнюк)  філії Липнязький сільський клуб, вокальний колектив КЗ «Центр культури і дозвілля» (кер. Євген Алійчук),  вокалісти Сергій Анастасій,  Євген Алійчук,  Світлана Присяжнюк, Людмила Завалко, Яна Цанько, Вікторія Гетенко, Анастасія Васюра, Оксана Піщана, Олег Юкельсон,  хореографічні колективи «Феєрія» (кер. Інна Вигуляр), «Тільки вперед» (кер. Олександр Піщаний та Анна Гнидюк), та виконавці Анастасія Юрова, Анна Моргонюк та Надія Дубограй   подарували глядачам проникливі та майстерні номери сповнені глибокого патріотичного змісту та віри в Перемогу.