Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » В Добровеличківці відбувся благодійний концерт

В Добровеличківці відбувся благодійний концерт

Сьогодні, 5 липня 2023 року за підтримки Добровеличківського селищного голови  Володимира ОСІЄВСЬКОГО,  громадської організації Первомайського району «Ніхто крім нас», КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ» та КЗ «Добровеличківська мистецька школа» в селищі Добровеличківка  відбувся благодійний концерт військового оркестру «Art military band»  40-ї окремої артилерійської бригади ім. Великого князя Вітовта диригент,  майор, Володимир КІСЮК.

Протягом півтори години виступу військових музикантів, які крім творчої діяльності беруть участь у захисті держави,  численні глядачі активно підтримували кожен їх виступ та активно донатили на головну мету проведення заходу збір коштів на придбання дрону для 40-ї окремої артилерійської бригади. Присутні  мали змогу по справжньому перезавантажитись, зарядитись  позитивною енергетикою від наших воїнів.

Свої  вокальні подарунки військовому оркестру презентували вихованки мистецької школи Вікторія ГЕТЕНКО, Анастасія ТРОЩИНСЬКА   та їх керівник Наталія ПАЯЦИКА, а учні КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ» вручили воїнам дитячі малюнки та обереги виготовленні власноруч.

Протягом проведення благодійного концерту вдалось зібрати 41,0 тисячу гривень, які були передані  представникам   40-ї окремої артилерійської бригади ім.  Великого князя Вітовта.