Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Добровеличківська громада вшанувала загиблого воїна

Добровеличківська громада вшанувала загиблого воїна

З кожним днем війни все біль­ше го­ря на на­шій українській зем­лі, все біль­ше бі­ди та сліз.

Сьогодні жителі громади зібрались в селищі Добровеличківка, щоб віддати шану та попрощатись з нашим земляком, воїном-захисником, солдатом ЛИСЕНКОМ Валерієм Вікторовичем, який загинув від ракетного обстрілу в  Миколаєві, в районі аеродрому Кульбакіно Миколаївської області.

Напередодні земляки зустрічали коридором шани кортеж із загиблим воїном.

ЛИСЕНКО Валерій Вікторович народився  в місті Помічна 16 листопада 1964 року в сім’ї залізничників. Навчався у місцевій школі, яку закінчив в 1982 році. Зростав добрим, щирим, чуйним, відповідальним, працелюбним юнаком. Після закінчення школи був призваний до лав Збройних сил України.

З 1989 року проживав з сім’єю в селищі Цукрового заводу. Працював на заводі машиністом ТЕЦ.

В 1989 році в сім’ї народився син Євген.

В 2003 році сім’я переїхала до Добровеличківки. Валерій Вікторович почав працювати в Локомотивному депо м.Помічна на посаді помічника машиніста.

Був гарним спеціалістом, завжди поспішав на допомогу, коли хтось її потребував з родини, друзів, односельців. Понад усе цінував родинні стосунки.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України Валерій у березні добровільно звернувся у військкомат. Був мобілізованим до лав Збройних Сил України і 8 червня 2022 року  став на захист незалежності, свободи та територіальної цілісності нашої держави.

Прощання з загиблим воїном-земляком проходило на площі біля КЗ «Центр культури та дозвілля» .

Зі словами співчуття  до родини та близьких загиблого звернувся Добровеличківський селищний голова Володимир Осієвський:

• Ще од­на Ук­ра­їнсь­ка ро­ди­на оси­ро­ті­ла. Вдо­ма не до­че­ка­ла­ся свого чолові­ка  дру­жи­на, син – батька. Одна мить  забрала  доброго, щирого, справжнього  сина  України, а в рідних - чуйного і турботливого чоловіка та люблячого батька.
    Нес­пра­вед­ли­во ра­но обір­ва­ло­ся  жит­тя  Валерія Лисенка. Бу­ли мрії, бу­ли пла­ни, бу­ли ба­жан­ня…  Сер­це кра­єть­ся — усе заб­ра­ла жор­сто­ка вій­на, зали­шив­ши  ро­ди­ні  Валерія  біль, сльози, гір­ко­ту не­поп­равної втра­ти.
    Ми всі співчуваємо родині загиблого, віддаємо шану його героїчному подвигу! Надто дорогою ціною дається нам Перемога над російським агресором.

Пам’ять ЛИСЕНКА Валерія Вікторовича було вшановано хвилиною мовчання.

Також, свої співчуття рідним та близьким загиблого висловили начальник мобілізаційного відділу другого відділу Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Смілянець та настоятель Свято-Варваринської церкви Православної церкви України Юрій Гринчук.

Поховали ЛИСЕНКА Валерія Вікторовича на селищному кладовищі. Останню шану загиблому воїну-захиснику віддали воєнним салютом.

Особистий внесок Валерія Лисенка у майбутню Перемогу України – неоціненний. Добрий, світлий спомин про загиблого захисника нашої Батьківщини, який віддав життя за Україну,  буде вписано в історію нашої громади. Завжди з великою шаною і вдячністю згадуватимуть про Валерія всі, хто знав його, любив, поважав: рідні люди, друзі, бойові побратими.

Вічна пам’ять і слава українському воїну,

який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Слава Героям!

Слава Україні!