Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Вшанували пам'ять загиблого воїна

Вшанували пам'ять загиблого воїна

Сьогодні, дев’ята річниця смерті Дмитра Рябого. За дорученням Володимира Осієвського, перший заступник селищного голови Олександр Яцевич, секретар селищної ради Алла Горбатюк, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Світлана Кирилюк, начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради Віталій Личко відвідали та поклали квіти до могили, вшанували подвиг нашого земляка, який воював за мир, за Україну, за нас.

15 липня 2014 року розвідник групи спеціального призначення роти спеціального призначення загону спеціального призначення 3-го окремого полку спеціального призначення Збройних Сил України, старший солдат Рябий Дмитро Володимирович загинув під час мінометного обстрілу поблизу села Провалля Свердловського (з 2016 року - Довжанського) району Луганської області.
Указом Президента України від 14 серпня 2014 року № 651/2014 «за особливу мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (14.08.2014, посмертно).
Пам’ять про подвиг Дмитра та усіх українців, які віддали своє життя за українську незалежність та мир, житиме вічно у наших серцях та спогадах.
Герої не вмирають! Слава Україні!