Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Поетичний марафон

Поетичний марафон

16 серпня 2023 року в Комунальному закладі «Добровеличківський краєзнавчий музей» проведено поетичний марафон до Дня Незалежності України «Історія України у віршах».

Директор закладу Валентина Грінченко розповіла про традицію проведення поетичного марафону та висвітила основні віхи боротьби українців за свою державність.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять всі захисників та захисниць, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет України.

Учасників поетичного марафону привітав начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Добровеличківської селищної ради Віталій Личко, який звернув увагу на велику силу поетичного слова, у формуванні українського державності та процитував поетичні твори В. Симоненка та В. Стуса.

До поетичного марафону долучились  учні Добровеличківських ліцеїв «Гармонія»  та «Інтелект»: Ярослав Половка, Дарина Юрескул, Вікторія Піткевич, Ульяна Коткова, Катерина Кузьма, Олександра Гаврилюк, Дар’я Мараховська, Анна Малинович, Ярослав Костенко.

Далі естафету продовжила поетеси Юлія Костенко, Надія Дубограй, Надія Горбатюк, Олеся Кузьменко, Любов Сташків, Олена Денисовець та шанувальниці поезії Ганна Горовець, Валентина Алєксєєва, Лариса Панасова.

Під час заходу прозвучали вірші про любов до рідного краю, красу і велич України. Більшість поетичних творів були присвячені боротьбі з агресором у російсько-українській війні, загиблим  захисникам рідної землі. Учасники марафону прочитали  вірші про героїзм і біль втрат,  про віру у якнайшвидшу перемогу над загарбником  та  мирне і щасливе  майбутнє України.