Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » День Державного Прапора України та День Незалежності - це свята, які мають велике загальнодержавне значення

З нагоди Дня Державного прапора України 23 серпня 2023 року на центральній площі селища було  піднято Державний прапор. Право підняти синьо-жовтий стяг було надано заступнику Добровеличківського селищного голови Ірині ВИСОЧАНСЬКІЙ та ветерану російсько – української війни Віктору ПИЛЬЩИКУ.

Перед урочистим підняттям стяга присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

До присутніх з виступом звернулася  заступник селищного голови Ірина ВИСОЧАНСЬКА , яка зазначила, що  Державний Прапор є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності і саме сьогодні,  за ці цінності йде боротьба проти російського агресора.

24 серпня 2023 року, в День Незалежності України,  керівництво, старости  старостинських округів   та працівники    селищної ради    поклали  квіти до могил наших Героїв - земляків, вшанували подвиг кращих синів України, котрі віддали життя у боротьбі з ворогом.

За дорученням селищного голови Володимира Осієвського відвідали та поспілкувались з сім'ями загиблих військовослужбовців , висловили кожній родині  слова вдячності , підтримки та  подяки від усієї громади.

Ми маємо пам’ятати про героїв України , які загинули за те, аби  українці жили у вільній, незалежній державі. Пам’ять про подвиги захисників назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь. Вічна пам'ять загиблим! Світла пам'ять Героям!

Низький уклін усім, хто сьогодні на передовій захищає територіальну цілісність України та оберігає нас від ворога.