Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 29 вересня 2023 року, під головування селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО відбулося чергове засідання виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради.

Перед початком розгляду  питань порядку денного Добровеличківський селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ, з нагоди відзначення  Дня працівників освіти, привітав та нагородив  грамотами селищної  ради педагогічних працівників закладів освіти, які підготували переможців та призерів третього етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та обласного етапу конкурсу Малої академії наук:

Борщевську Людмилу Володимирівну – вчителя біології та хімії Дружелюбівської філії КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»

Бойченко Вікторію Юр’ївну – вчителя англійської мови КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»;

Врадій Аліну Валеріївну – вчителя історії Добровеличківського ліцею «Гармонія»;

Голубєву Тетяну Володимирівну – вчителя англійської мови  Добровеличківського ліцею «Лідер»;

Калашник Юрія Олександровича – вчителя інформатики КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»;

Константінову Наталію Федорівну – вчителя української мови та літератури Добровеличківського ліцею «Гармонія»;

Макаренко Катерину Степанівну – вчителя української мови та літератури КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»;

Мниху Олену Олександрівну – вчителя української мови та літератури КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»;

Пасхал Галину Петрівну - вчителя географії  КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»;

Стоянову Оксану Михайлівну - вчителя біології  Добровеличківського ліцею «Гармонія»;

Трощинську  Ольгу Петрівну - вчителя біології  КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»;

Хомутенка Максима Володимировича - вчителя фізики  Добровеличківського ліцею «Гармонія»;

Устюжаніну Олену Вікторівну - вчителя історії  КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»;

Юденко Оксану Вікторівну - вчителя історії Дружелюбівської філії КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ».

У вітальному слові селищний голова побажав нових звершень та перемог педагогам, а від себе особисто запевнив у всебічній підтримці освітян.

В  ході  роботи виконавчого комітету було розглянуто 13 питань порядку денного, а саме:

• Про затвердження заходів щодо відзначення у 2023 році Дня захисника та захисниці України.
  • Про стан медичного обслуговування жителів територіальної громади.
  • Про підсумки проведення національного мультипредметного тесту в 2022/2023 навчальному році.
  • Про підготовку закладів освіти та культури до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 років.
  • Про передачу матеріальних цінностей.
  • Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради.
  • Про затвердження суми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.
  • Про надання матеріальної допомоги.
  • Про батьківську плату за харчування дитини.
  • Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
  • Про затвердження висновків про доцільність позбавлення батьківських прав.
  • Про надання статусу дитини, яка постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

За результатами розгляду питань порядку денного були  прийняті відповідні рішення.