Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не тільки можливість нагадати всім про обов`язок бути турботливими та милосердними, він дозволяє висловити глибоку пошану до людей похилого віку.

З нагоди Дня людей похилого віку та за дорученням селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО до мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання громадян похилого віку «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради з привітаннями завітала директор центру Інна МІЛЮТІНА, яка привітала усіх добрими, щирими словами та вручила подарунки та солодощі.

Також підопічні отримали привітання від «Центру дитячої та юнацької творчості». Присутні люди поважного віку слухали вірші, гуморески, пісні своєї молодості та разом співали.

Захід пройшов у теплій святковій атмосфері, під час якого всі отримали заряд позитивних емоцій.