Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » В Добровеличківці відкрили інсталяцію, присвячену Героям, які віддали свої життя за незалежність України

Триває жорстока, кровопролитна війна.
Ворог продовжує нещадно нищити мирні міста та села України, гинуть дорослі та діти. Мільйони українців змушені були покинути рідні домівки та рятувати свої сім’ї. Через дії росії світ зіткнувся з продовольчою кризою.
Та водночас мужні воїни Збройних Сил України стримали наступ ворога — плани російського кривавого диктатора щодо захоплення України за три дні провалились.

Український народ об’єднався, як ніколи, та дає гідну відсіч ворогу.
З перших днів війни наші земляки теж стали на захист Батьківщини. Вони мужньо боронять українську землю від ворога.
Але занадто високою ціною Україні дається право на свою незалежність, на волю та мирне життя прийдешніх поколінь. Гинуть кращі сини та доньки – захисники й захисниці українського народу.
На жаль війна забрала багатьох наших Героїв-земляків, які віддали своє життя за світле майбутнє, за мир та спокій на рідній землі.
Їх імена навічно вписані в історію незалежної, вільної України:

Рябий Дмитро Володимирович
Крупкін Євгеній Миколайович
Сич Олександр Олександрович
Лисенко Валерій Вікторович

Сьогодні, на центральній площі селища Добровеличківка відбулося відкриття інсталяції Алеї Слави, присвяченої Героям, які віддали свої життя за Незалежність нашої Батьківщини.
Вшанувати пам’ять загиблих героїв-земляків прийшли рідні та близькі загиблих, керівництво та працівники селищної ради, колективи установ, організацій, небайдужі жителі громади.
До учасників зібрання звернувся Добровеличківський селищний голова Володимир Осєівський, який зазначив:
Сьогодні ми відкриваємо інсталяцію Алеї Слави, присвячену нашим Героям, яка є проявом громадської відповідальності до тих людей, які свідомо пожертвували своїм життям заради нашої держави, заради нашого майбутнього.
Ми низько схиляємо голови, згадуючи Героїв, які загинули за волю України. Хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю, адже найвищим рівнем любові до Батьківщини є готовність боронити її ціною власного життя.
Ми віддаємо глибоку шану батькам та матерям за те, що виростили і виховали дітей, які без миті роздумів та вагань вступили в нерівний бій з ворогом за життя та мир, за спокій і щастя на Богом даній нам землі.
Пам’ять загиблих воїнів було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів.
В старостинських округах громади також було вшановано пам’ять загиблих воїнів та покладено квіти до їх могил.
Слава Героям! Слава Україні!
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!