Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Земляки пам’ятають… Минув рік з дня загибелі Олександра Пальмова

Земляки пам’ятають… Минув рік з дня загибелі Олександра Пальмова

01 жовтня, минув рік, як загинув наш земляк, Герой-захисник ПАЛЬМОВ Олександр Аркадійович.

Народився Олександр 15 лютого 1974 року в населеному пункті Первомайський Сисольського району, Комі АРСР, але все дитинство та юність нашого Героя пройшли на Добровеличківщині. З першого дня повномасштабної війни росії проти України чоловік, не вагаючись ні хвилини, добровільно став до лав Збройних Сил України, воював у найгарячіших точках на сході та півдні України.
Вірний військовій присязі, виконуючи свій громадянський обов’язок, віддавши своє життя в бою з російським агресором за рідну Україну, її цілісність і незалежність, за честь і гідність свого народу Олександр Аркадійович загинув 1 жовтня 2022 року в районі населеного пункту Сухий Ставок Бериславського району Херсонської області .
01 жовтня 2023 року, в День захисників та захисниць, вся Добровеличківська громада вшанувала пам’ять своїх Героїв, вклонилася їх могилам.
Ім’я Олександра Аркадійовича ПАЛЬМОВА, як і інших земляків, які загинули захищаючи нас із вами від лютого ворога, навіки закарбоване в наших серцях.

Вічний спочинок та світла пам'ять Герою!
Герої не вмирають...