Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » На роковини світлої пам’яті загиблого у російсько-українській війні воїна Сергія Володимировича ТЮПИ

Рік тому  жорстока війна обірвала молоде, сповнене надій, життя. Наш славний земляк Сергій ТЮПА героїчно загинув під час бойових дій на Донеччині, не доживши всього 11 днів до відзначення свого 38-річчя.

У наших вдячних споминах він назавжди молодий, життєрадісний, усміхнений, мужній, незламний і сильний духом воїн-Захисник України. Ще у 2015 році, не вагаючись, взяв до рук зброю, щоб захистити свою Батьківщину від ворога. Тому, що знав: це – обов’язок кожного патріота.

Завдяки таким Героям, як Сергій, ми маємо змогу зустрічати кожен новий день і робити все можливе для допомоги ЗСУ та Перемоги України над ворогом.

Минув рік після його загибелі: довгий і нелегкий, найперше, для мами та усієї родини. Рік сліз, скорботи та болю…

Сьогодні на центральному кладовищі Добровеличківка, на місці вічного спочинку нашого загиблого на війні земляка, працівники Добровеличківської територіальної громади поклали квіти та вшанували світлу пам'ять Героя. Усі разом помолилися за Царство Небесне для душі загиблого Героя.

У свої молоді роки цей чоловік йшов до кінця, будучи вірним присязі, своєму народу та будучи щирим патріотом своєї Батьківщини, за яку загинув.

Вічна йому пам'ять, наша шана і вдячність!

Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у наших серцях!