Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулась позачергова сесія

Відбулась позачергова сесія

19 жовтня 2023 року відбулося пленарне засідання сорок дев’ятої позачергової сесії Добровеличківської селищної ради VIII скликання, на якій розглянуто тридцять п’ять питань порядку денного.

Початку роботи, традиційно, передувала хвилина мовчання пам’яті кожної людини, яку втратила Україна внаслідок російсько-української війни.

Також очільник громади Володимир ОСІЄВСЬКИЙ подякував Збройним Силам України за цей ранок. За натхнення працювати на Перемогу. За віру, якої вони додають нам своїми успіхами. За можливість просто бути тут і зараз. В найкращій в світі країні!

Володимир Валерійович вручив нашому земляку із села Олександрівка, військовослужбовцю Збройних Сил України сучасне обладнання, що було придбане за кошти селищного бюджету.

«І нехай воно справно працює у вмілих руках наших воїнів та допомогає силам оборони наближати таку довгоочікувану ПЕРЕМОГУ! А ми і надалі обіцяємо допомагати нашим збройним силам» - сказав селищний голова нашому захиснику. Військовий подякував селищному голові та всьому депутатському корпусу за постійну підтримку воїнів-земляків.

В ході роботи депутати схвалили звіт про виконання   програм: фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання, розвитку туристичного потенціалу та розвитку надання соціальних послуг населенню за 9 місяців 2023 року. Затвердили зміни до ряду цільових програм Добровеличківської селищної ради, прийняли рішення  про передачу матеріальних цінностей для потреб військових частин, внесли зміни до структури та штатної чисельності апарату ради та присвоїли черговий ранг посадової особи місцевого самоврядування старості Липнязького старостинського округу.

Детально розглянули та внесли зміни до бюджету Добровеличківської територіальної громади на 2023 рік, зокрема, виділили 600 тис.грн на придбання квадрокоптерів та комплектуючих до них. Одноголосним рішенням депутати надали матеріальну допомогу 9 родинам загиблих захисників України для встановлення  пам’ятних знаків на могилах.

Ухвалено також низку рішень з майнових та земельних питань.

Завдяки активній роботі депутатів у профільних комісіях сесія пройшла злагоджено та конструктивно.