Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Важливий внесок у справу оборони країни

Важливий внесок у справу оборони країни

Сьогодні, 22 січня 2024 року, селищний голова  Володимир ОСІЄВСЬКИЙ передав військовослужбовцю Ярославу для 124-ої бригади, яка боронить Україну на Херсонському напрямку, 24  FPV- дрони, що  стануть неоціненним допоміжним засобом для ефективного ведення операцій проти російських загарбників.

Дрони закуплено за кошти бюджету селищної територіальної громади.

Завдяки цьому знаряддю бійці отримають можливість здійснювати розвідку, визначати місцезнаходження противника та вчасно реагувати на будь-які загрози. FPV-дрони є важливим елементом сучасної військової техніки, дозволяючи отримувати об’єктивну інформацію з висоти та зондувати території, недоступні для звичайної розвідки.

Забезпечення українських військових необхідними ресурсами залишається пріоритетним завданням Добровеличківської громади.