Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Добра та світла пам’ять про загиблих воїнів-земляків назавжди залишиться в наших серцях

18 лютого 2024 року перша річниця смерті земляків, Кобиляна Сергія Анатолійовича, Іванова Михайла Борисовича.

За дорученням селищного голови Володимира Осієвського, керуюча справами виконавчого комітету Світлана Кирилюк разом з рідними наших воїнів відвідали та поклали квіти до могил, вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули в цій страшній російсько-українській війні воювавши за нашу Батьківщину.

Вічна пам'ять загиблим військовим України. Важко знайти слова втіхи, неможливо залікувати біль і гіркоту від втрати близької людини. Нехай світлі спогади про покійних захисників назавжди залишаться в пам'яті рідних, друзів, бойових побратимів, всіх, хто їх знав, любив та поважав.

Слава і честь захисникам України! Вічна пам’ять загиблим!