Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Минає перша річниця з дня загибелі Захисника України - Сича Олександра Олександровича

Сьогодні, 15 червня, минає перша річниця з дня загибелі Героя, справжнього сина та Захисника України – Сича Олександра Олександровича.

У 2022 році Олександрстав на захист незалежності, свободи та територіальної цілісності нашої держави. Боронив рідну землю на Херсонщині та  під Бахмутом. 15 червня 2023 року помер у госпіталі після важкого поранення.

За мужність і героїзм, виявлені при  виконанні військового обов'язку, Сич Олександр був нагороджений орденом «За мужність».

Родина та староста Липнязького старостинського округу Сергій Ахмет хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять Героя – Сича Олександра Олександровича.

У цей важкий для України час схиляємо голови у глибокій скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Наш Герой-захисник  назавжди залишиться жити в наших серцях, як приклад патріотизму, незламності духу і самопожертви заради майбутнього України.

Щира вдячність, безмежна шана та вічна пам'ять нашому Захиснику!

Герої не вмирають! Вони назавжди в наших серцях!