Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Оленівська трагедія -  кривава сторінка

Оленівська трагедія -  кривава сторінка

Сьогодні, в річницю одного з найкривавіших злочинів російських окупантів,  в Добровеличківському краєзнавчому музеї проведено годину пам’яті «Оленівська трагедія – кривава сторінка Вітчизняної війни».

Під час заходу присутні мали можливість дізнатися про умови утримання українських військовополонених у Волноваській виправній колонії №120, жахливі тортури, яким вони піддавались, а також обставини масового вбивства, яке у ніч з 28 на 29 липня 2022 року забрало життя 54-х бійців. Їх, а також тисячі інших воїнів, які загинули виборюючи нашу незалежність, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

Незважаючи на спроби росіян приховати сліди злочину, держава Україна, а також міжнародна спільнота продовжує розслідування. Ми переконані, що всі винні будуть покарані! Сподіваємося, що у найближчому майбутньому усі військовослужбовці - захисники Маріуполя і «Азовсталі», які на даний час перебувають у рашистському полоні – повернуться додому, а кривава імперія зла нарешті припинить своє існування.

Слава Україні!

#FreeAzovstalDefenders#ОленівськаТрагедія #ЗлочинПротиЛюдяності #НіколиНеЗабудемо