Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулася позачергова сесія Добровеличківської селищної ради

Відбулася позачергова сесія Добровеличківської селищної ради

19 серпня  відбулася позачергова сесія Добровеличківської селищної ради.

У роботі сесії взяли участь 18 обранців громади з двадцяти шести.

Депутати розглянули 15 питань порядку денного.

Зокрема, затвердили звіти про виконання бюджету і про виконання програми економічного і соціального розвитку за І півріччя 2024 року. Внесли зміни до цільових програм, які фінансуються з місцевого бюджету. Одноголосно прийняли зміни до бюджету Добровеличківської селищної  територіальної громади на  2024 рік» та виділили півмільйона гривень на підтримку одного із підрозділів ЗСУ.

Також було прийнято рішення щодо змін до Положення про відділ соціального  захисту населення; про початок  формування Конкурсної комісії з обрання членів наглядової ради КНП «Добровеличківська лікарня»; скасовано рішення селищної ради від 24 вересня 2019 року № 166 «Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива (крім безалкогольного) на території Добровеличківської селищної  ради в нічний час»; прийнято у комунальну власність нерухоме майно; внесено зміни до структури виконавчого органу Добровеличківської селищної ради-Апарату ради.

Найгарячішим виявилося питання ремонту доріг в громаді та утримання території в належному санітарному стані. Після довгої дискусії депутати поставили низку завдань керівництву громади щодо подальшої роботи в цьому напрямку. Також внесли пропозицію на наступному пленарному засіданні заслухати звіти старост Липнязького та Гнатівського старостинських округів.

Депутати селищної ради одностайно підтримали звернення до голови Верховної ради України, народних депутатів та Прем’єр Міністра України щодо збереження ПДФО  у бюджетах територіальних громад.

На завершення Алла Горбатюк запросила присутніх взяти участь у заходах до Дня прапора та Дня Незалежності України. Також нагадала присутнім за сплату земельного податку та орендної плати за землю.