Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Сьогодні відбулося засідання  чергової 67 сесії Добровеличківської селищної ради 8 скликання

Сьогодні відбулося засідання  чергової 67 сесії Добровеличківської селищної ради 8 скликання.

Розпочинаючи засідання, селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ  від імені всіх присутніх подякував Захисникам і Захисницям, військовим Збройних Сил України всім, хто стоїть на захисті нашої країни на фронті, дає гідну відсіч ворогам та наближає перемогу!

Учасники пленарного засідання вшанували пам’ять кожного, хто віддав своє життя за Україну хвилиною мовчання.

За дорученням Кіровоградської обласної організації ветеранів України секретар селищної ради Алла ГОРБАТЮК вручила Володимиру ОСІЄВСЬКОМУ, Добровеличківському селищному голові та Світлані ДЗІНІ, голові ветеранської організації Добровеличківської селищної ради, почесні грамоти за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, активну участь у вирішенні питань соціального захисту ветеранів, патріотичне виховання молоді та постійну підтримку Збройних сил України.

На сесії розглянули 36 питань згідно порядку денного. З усіх питань, що виносилися на розгляд сесії, депутати прийняли відповідні рішення.

З усіма прийнятими рішеннями ви можете ознайомитися на офіційному вебсайті Добровеличківської селищної ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».