Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ДО УВАГИ!

ДО УВАГИ!

 Шановні жителі громади!

 

Запрошуємо вас взяти участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, який відбудеться завтра, 8 травня, о 9 годині на площі біля КЗ « Центр культури та дозвілля».

 

Цей день — символ нашої спільної пам’яті про мільйони життів, забраних найкривавішою війною XX століття. Ми згадаємо кожного, хто боровся з нацизмом, і вшануємо мужність тих, хто сьогодні знову боронить свободу та незалежність України.

 

Символом нашої пам’яті традиційно є червоний мак. Прохання долучитися до заходу з цим символом на знак поваги до ветеранів та жертв воєн.

 

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Друк

Додавання коментаря

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Маєте проблеми зору? Оберіть зручний формат:
    A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування




Корисні ресурси







    Офіційне інтернет-представництво Президента України


    Верховна Рада України


    Законодавство України


    Кабінет Міністрів України


    Кіровоградська ОДА


    Кіровоградська обласна рада