Щиро вітаємо всіх державних службовців із професійним святом!
Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійних успіхів, нових здобутків, миру, добробуту та натхнення у відповідальній праці на благо нашої громади, країни та її громадян.
З повагою, селищний голова Володимир Осієвський