Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Увага! Важлива інформація!

Увага! Важлива інформація!

Керівникам суб'єктів господарювання

різних форм власності, в тому числі

фізичним особам – підприємцям

Старостам старостинських округів

На виконання доручення начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 02.07.2022 року № 01-26/83/0.1 та згідно вимог Кодексу цивільного захисту України повідомляємо щодо відповідальності суб'єктів господарювання різних форм власності, в тому числі фізичних осіб - підприємців за недотримання правил евакуації під час сигналу "Повітряна тривога", особливо у закладах з масовим перебуванням людей.

На Вас покладається:

• розробка та доведення до відома працівників плану реагування (інструкції) про порядок дій та оповіщення працівників на випадок сигналу "Повітряна тривога" в період дії воєнного часу;
  • розробки маршруту евакуації до найближчого укриття для персоналу та відвідувачів;
  • розміщення на вході на видному місці повідомлення про припинення роботи закладу під час надходження сигналу "Повітряна тривога", інформацію про місце розташування найближчого укриття та здійснення термінової евакуації із закладу;
  • призначення відповідальних осіб за оповіщення та евакуацію відвідувачів на випадок отримання сигналу "Повітряна тривога" та інші дії, а також порядку і графіка чергування на випадок відмови або неможливості сторонніх осіб та відвідувачів полишити заклад;
  • негайного оповіщення персоналу та відвідувачів, у тому числі осіб з інвалідністю, про небезпеку та інші надзвичайні ситуації під час дії сигналу "Повітряна тривога".
  • Організувати проведення навчань, тренувань щодо порядку проведення заходів з евакуації, оповіщення та укриття в захисних спорудах цивільного захисту персоналу та відвідувачів у закладах з масовим перебуванням людей (в тому числі у закладах торгівлі, громадського харчування тощо).

Також повідомляємо, що вразі виникнення питань відділ комунальної власності, містобудування, архітектури, ЖКГ  та цивільного захисту виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради буде сприяти в організації, наданні методичної та практичної допомоги із зазначених питань.