Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Добровеличківська селищна рада Кіровоградської області (далі - Добровеличківська селищна рада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування "Програма економічного та соціального розвитку Добровеличківської селищної ради на 2023 рік" (далі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Добровеличківська селищна рада.

Дата початку процедури громадського обговорення  24 грудня 2022р.  Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку, тобто з 24.12.2022 по 7.01.2023.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Орган, від якого можна отримати інформацію про проект  документу державного планування та екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Добровеличківська селищна рада.

Із Заявою можливо ознайомитися на офіційному сайті Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області - https://dobra-rada.gov.ua/ у розділі Оголошення, а також у приміщенні Добровеличківської селищної ради за адресою: Кіровоградська область, 27000, смт Добровеличківка, вул. Шевченка, 132, тел. факс +38(05253)5-12-68, public@dobra-rada.gov.ua.

Орган, до якого подаються зауваження - Добровеличківська селищна рада за адресою: Кіровоградська область, 27000, смт Добровеличківка, вул. Шевченка, 132, тел. факс +38(05253)5-12-68, public@dobra-rada.gov.ua.

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати оприлюднення, тобто з 24.12.2022 по 7.01.2023р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА - https://ekolog.kr-admin.gov.ua/?fbclid=IwAR2lbiDagk5OjK-YL2lYW-0sn3Uu1ymJuWSJWiDTx0EdLF0qlZVooYuEPuU та Добровеличківська селищна рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Заява.docx (Переглянути онлайн)

Проєкт ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ