Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є. Усіх охочих запрошують на онлайн-захід

Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є. Усіх охочих запрошують на онлайн-захід

30 серпня відбудеться онлайн захід «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!» для молодих людей у віці 16-35 років.

Організатори – ГО «Маріупольська Спілка Молоді».

Захід проводять в рамках програми «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес».

Проєкт передбачає ознайомлення молоді та мешканців області з провідними українськими та міжнародними підприємствами: презентація напрямків діяльності підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування, проходження співбесід з представниками HR-відділів компаній-учасників онлайн заходу «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!».

Зокрема, він складатиметься з двох частин:

• Основний захід – презентація напрямків діяльності потенційних українських та міжнародних компаній-роботодавців для учасників, висвітлення умов працевлаштування тощо.
  • Паралельний захід – проходження співбесіди з представником HR-відділу. Попередньо реєструючись на захід, учасник або учасниця може обрати з переліку компанію, до якої бажає працевлаштуватися. Представники громадської організації нададуть список потенційних претендентів на проходження співбесіди HR-спеціалісту компанії-учасника заздалегідь, для ознайомлення з кандидатами та відбору найбільш відповідних кандидатур.

Захід проведуть з 11:00 до 14:00 години у форматі онлайн.

Зареєструватися можна тут: https://forms.gle/fVCbba5JrYYL5V5t9.