Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Офіційне оприлюднення » ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1. Найменування замовника. ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - АПАРАТ РАДИ
  2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника. 43968262
  3. Назва предмета закупівлі. Вантажний автомобіль з краном маніпулятором (національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 34137000-6 Вантажні транспортні засоби, що були у використанні) (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-07-011298-a)
  4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі, а також виходячи з потреб замовника.
  5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: 1 700 000,00 грн. розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на 2023р.
  6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості товару здійснено методом порівняння ринкових цін у відповідності до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року № 275. Очікувану вартість закупівлі було сформовано на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни. Здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.