Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Офіційне оприлюднення » Офіційне оприлюднення рішення сесії Добровеличківської селищної ради

Офіційне оприлюднення рішення сесії Добровеличківської селищної ради

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 вересня 2019 року                                                                           № 166

смт  Добровеличківка

Про заборону реалізації алкогольних,

слабоалкогольних напоїв, вин столових,

пива (крім безалкогольного) на території

Добровеличківської селищної ї ради в

нічний час

Керуючись статтями 143, 144 Конституції України, пунктом 44-1 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні4', ст. 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", ст. 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення" зі змінами і доповненнями, Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, пунктом 9 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від ЗО липня 1996 року № 854 зі змінами і доповненнями, з метою усунення порушень громадського порядку у нічний час та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані аткогольного сп’яніння, обмеження шкідливого впливу вживання алкогольних напоїв на здоров'я мешканців громади,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива (крім безалкогольного) суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Добровеличківської селищної ради з 22.00 до 07.00 год. щодня, у тому числі у вихідні дні та на свята.
  2. Суб'єктам господарювання рекомендувати інформувати покупців про прийняття Добровеличківською селищної радою цього рішення.
  3. Районному відділенню поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП у Кіровоградській області рекомендувати активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 156. 178, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законами України місцях.
  4. Контролюючим органам рекомендувати вживати всі передбачені законодавством України необхідні заходи до суб’єктів господарювання, які порушують встановлену цим рішенням заборону щодо реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Добровеличківської селищної ради.
  5. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  6. Виконавчому комітету селищної ради забезпечити направлення копії цього рішення Добровеличківській ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС У Кіроовоградській області та районному відділенню поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП у Кіровоградській області та забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування,фінансів,бюджету ,соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Селищний голова                                                                  І ПОГРІБНІЧЕНКО