Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Місцеві податки і збори » Про встановлення транспортного податку на території Добровеличківської селищної територіальної громади

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 липня 2021 року                                                                                                    № 168

смт. Добровеличківка

Про встановлення транспортного

податку на території Добровеличківської

селищної  територіальної громади

Керуючись Податковим Кодексом України та п. 24 ст. 26 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

В И Р І Ш И Л А  :

1. Встановити на території Добровеличківської селищної територіальної громади транспортний податок.
  • 1.1. Ставка податку встановлюється відповідно до пункту 267.4 статті 267 Податкового кодексу України.
  • 1.3. Об'єкт оподаткування визначається  відповідно до пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.
  • 1.4. База  оподаткування визначається  відповідно до пункту 267.3 статті 267 Податкового кодексу України.
  • 1.5. Порядок обчислення та сплати визначаються  відповідно до пунктів 267.6, 267.7, 267.8 статті 267 Податкового кодексу України.
  • 1.6 Податковий період визначається  відповідно до пункту 267.5 статті 267 Податкового кодексу України.
  • 1.7. Порядок обчислення та сплати податку визначається  відповідно до пункту 267.6  статті 267 Податкового кодексу України.
  • 1.8. Строк та порядок подання звітності про обчислення сплати податку визначається відповідно до підпункту 267.6.4 пункту 267.6 статті 266 Податкового кодексу України.
  1. Рішення сесії селищної ради від 02 липня 2020 року № 292 «Про встановлення транспортного податку на території Добровеличківської селищної ради на 2021 рік», визнати таким, що втратило  чинність.
  2. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року та застосовується на території Добровеличківської селищної територіальної громади.

1. Загальному відділу оприлюднити дане рішення у відповідності до чинного законодавства України.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного  розвитку та інвестицій.

Селищний голова                                                   Володимир ОСІЄВСЬКИЙ