Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Регуляторна політика » Оголошення про оприлюднення проекту » Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки на 2021 рік на території

Добровеличківської селищної об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  Добровеличківська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Добровеличківської селищної   ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2021 рік на території Добровеличківської селищної об’єднаної територіальної громади».

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Добровеличківської селищної ради dobra-rada.gov.ua в розділі  - регуляторна політика

Даний проект рішення розроблений  відповідно до Закону України ««Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу з метою законодавчого врегулювання справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та збільшення надходження коштів до бюджету.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

27000, Кіровоградська обл,смт Добровеличківка, вул. Шевченка, 132

на електронну адресу: public@dobra-rada.gov.ua