Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Регуляторна політика » Оголошення про оприлюднення проекту » Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст.9 ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Добровеличківська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Добровеличківської селищної   ради «Про затвердження Порядку переведення житлового приміщення (будинку, квартири) у нежитлове приміщення та нежитлового приміщення у житлове приміщення (будинок, квартиру)»

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Добровеличківської селищної ради dobra-rada.gov.ua в розділі  - регуляторна політика.

Даний проект рішення розроблений  відповідно до  Законів України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“,  “Про місцеве самоврядування в Україні, “Про регулювання містобудівної діяльності“.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

27000, Кіровоградська обл,смт Добровеличківка, вул. Незалежності, 112 на електронну адресу: public@dobra-rada.gov.ua