Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » 2021 » РОЗПОРЯДЖЕННЯ 41-р від 01.03.2021 р. Про призначення виконавців використання коштів субвенції з державного бюджету на реалізацію проектів соціального та економічного розвитку Добровеличківської селищної ради на 2021 рік

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 01 березня 2021 року                                                                                   № 41-р

Про призначення виконавців

використання коштів субвенції

з державного бюджету на реалізацію

проектів соціального та економічного

розвитку Добровеличківської

селищної ради на 2021 рік

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» (стаття 11), постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2012 року №106 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», рішенням сесії Добровеличківської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 43 «Про затвердження Програми соціального та економічного розвитку Добровеличківської селищної ради на 2021 рік» (зі змінами від 23.02.2021 року №67):

1. Призначити відповідальними виконавцями за використання коштів наданої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та за реалізацію проектів, а саме:

• «Будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини на території Липнязької сільської ради, Добровеличківського району, Кіровоградської області» - виконавчий орган Добровеличківської селищної ради – Апарат ради;

• «Капітальний ремонт котельні Гнатівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад "Мрія" Добровеличківської районної ради Кіровоградської області» - Гнатівський НВК «заклад загальної середньої освіти I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад «Мрія»;

• «Придбання апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) в кількості 3 шт. та концентраторів кисню в кількості 3 шт. для комунального некомерційного підприємства «Добровеличківська центральна районна лікарня” Добровеличківської районної ради Кіровоградської області» -  КНП «Добровеличківська лікарня».

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови селищної ради Яцевича О.В..

Селищний голова                                            Володимир ОСІЄВСЬКИЙ