Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » 2021 » РОЗПОРЯДЖЕННЯ №253-к від 17.06.2021 р. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу культури Добровеличківської селищної ради

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 17 червня 2021 року                                                                                   № 253-к

Про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади керівника

комунального закладу культури

Добровеличківської селищної ради

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою запровадження конкурсного відбору та контрактної форми трудового договору з керівниками комунальних закладів культури, на виконання Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження конкурсної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відповідно до Закону України «Про культуру», «Положення про Порядок призначення на посаду керівників закладів  культури комунальної форми власності за результатами конкурсного відбору», затвердженого рішенням восьмої сесії сьомого скликання від 19 квітня 2019 року № 105.

1.Оголосити про початок конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора «Добровеличківського центру культури і дозвілля» Добровеличківської селищної ради. Здійснити прийом документів з 22 червня 2021 року до 22 липня 2021 року.

2.Створити конкурсну комісію на заміщення вакантної посади директора «Добровеличківського центру культури і дозвілля» Добровеличківської селищної ради та затвердити її склад (далі - конкурсної комісії) (додається).

3.Призначити секретарем конкурсної комісії провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Добровеличківської селищної ради ПОПРОЦЬКУ Л.М.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищного голови ПЕТРОВУ А.В.

Селищний голова                                  Володимир ОСІЄВСЬКИЙ

Додаток №1

голови  селищної голови

від 17 червня 2021 року № 253-к

Інформація для оприлюднення

щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

директора КЗ «Центр культури і дозвілля» Добровеличківської селищної ради

Добровеличківська селищна рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади директора КЗ «Центр культури і дозвілля» Добровеличківської селищної ради.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі на посаду керівника закладу культури з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову (електронну) адресу Органу місцевого  самоврядування або подаються особисто.

Особа яка претендує на посаду керівника закладу культури може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Під час проведення співбесіди з кандидатами на посаду керівника закладу культури, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня оголошення конкурсу.

Кваліфікаційні вимоги:

1.Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра.

1. Наявність стажу за фахом не менше 3 роки.
  2. Вільне володіння державною мовою.
  3. Здатність за своїми діловими моральними якостями, і освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією Добровеличківської селищної ради.

Формування конкурсної комісії:

Селищна рада, громадські організації,  члени  від трудового колективу подають по три кандидатури до складу конкурсної комісії.

Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій або організацій у сфері культури ;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Звертатися за адресою: смт.Добровеличківска, вул. Незалежності 112. Телефон 5-14-73, або на електронну адресу dvotgvoktms@gmail.com

Розпорядження

Добровеличківського

селищного голови