Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Сесійна діяльність » Рішення сесії селищної ради » Рішення дванадцятої сесії Добровеличківської селищної ради (08.08.2019)

Рішення дванадцятої сесії Добровеличківської селищної ради (08.08.2019)

142 Про внесення змін та доповнень до структури та чисельності апарату Добровеличківської селищної ради та її виконавчих органів

rishennya-142.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-142.doc (Переглянути онлайн)

143 Про внесення змін до рішень селищної ради rishennya-143.doc (Переглянути онлайн)
144 Про внесення змін до рішення сесії Добровеличківської селищної ради від 24.01.2019 року № 41 «Про бюджет Добровеличківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

rishennya-144.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-144.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-144.xls (Переглянути онлайн)

145 Про затвердження розпоряджень селищного голови з фінансових питань, прийнятих протягом червня-липня 2019 року rishennya-145.doc (Переглянути онлайн)
146 Про затвердження технічної документації та передачу земельних ділянок у власність rishennya-146.doc (Переглянути онлайн)
147 Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність rishennya-147.doc (Переглянути онлайн)
148 Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок в оренду rishennya-148.doc (Переглянути онлайн)
149 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки rishennya-149.doc (Переглянути онлайн)
150 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду rishennya-150.doc (Переглянути онлайн)
151 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність rishennya-151.doc (Переглянути онлайн)
152 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування rishennya-152.doc (Переглянути онлайн)
153 Про безоплатне прийняття майна у комунальну власність Добровеличківської селищної ради rishennya-153.doc (Переглянути онлайн)
154 Про затвердження переліку проектів, які реалізуватимуться у 2019 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевими бюджетами на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад rishennya-154.doc (Переглянути онлайн)
155 Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Добровеличківської селищної ради на 2019 рік rishennya-155.doc (Переглянути онлайн)
156 Про внесення доповнення до Регламенту Добровеличківської селищної ради об’єднаної територіальної громади VІІ скликання rishennya-156.doc (Переглянути онлайн)
157 Про затвердження Програми розвитку та функціонування системи освіти Добровеличківської об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області на 2019-2024 роки

rishennya-157.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-157-1.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-157-2.docx (Переглянути онлайн)

158 Про затвердження Положення про методичну роботу у системі освіти Добровеличківської об’єднаної територіальної громади

rishennya-158.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-158.doc (Переглянути онлайн)

159 Про затвердження Положення про премії селищної ради за особливі досягнення учням і працівникам освітніх закладів

rishennya-159.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-159-1.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-159-2.doc (Переглянути онлайн)

160 Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

rishennya-160.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-160.doc (Переглянути онлайн)

161 Про перейменування комунального закладу «Добровеличківська селищна бібліотека для дорослих» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області

rishennya-161.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-161-1.docx (Переглянути онлайн)

dodatki-161-2.docx (Переглянути онлайн)

162 Про перейменування комунального закладу «Добровеличківський селищний будинок культури» Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області

rishennya-162.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-162.docx (Переглянути онлайн)

163 Про депутатський запит депутата селищної ради rishennya-163.doc (Переглянути онлайн)

Порядок денний - poryadok-12.doc (Переглянути онлайн)

Протокол - protokol-12.doc (Переглянути онлайн)