Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Сесійна діяльність » Рішення сесії селищної ради » Рішення двадцять другої сесії Добровеличківської селищної ради (19.03.2020)

Рішення двадцять другої сесії Добровеличківської селищної ради (19.03.2020)

rishennya-268.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-263.doc (Переглянути онлайн)

264 Про внесення змін до рішення сесії Добровеличківської селищної ради від 29.01.2020 року № 240 «Про бюджет Добровеличківської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

rishennya-269.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-264.doc (Переглянути онлайн)

dodatki-264.xls (Переглянути онлайн)

265 Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність rishennya-270.doc (Переглянути онлайн)
266 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою rishennya-271.doc (Переглянути онлайн)
267 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність rishennya-272.doc (Переглянути онлайн)
268 Про затвердження технічної документації та передачу земельних ділянок у власність rishennya-273.doc (Переглянути онлайн)
269 Про передачу земельних ділянок у власність rishennya-274.doc (Переглянути онлайн)
270 Про надання дозволу на укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки rishennya-275.doc (Переглянути онлайн)
271 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування rishennya-276.doc (Переглянути онлайн)
272 Про надання дозволу на розроблення детального плану території rishennya-277.doc (Переглянути онлайн)
273 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду dodatki-263.doc (Переглянути онлайн)
274 Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах) dodatki-264.doc (Переглянути онлайн)
275 Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою dodatki-264.xls (Переглянути онлайн)
276 Про розгляд звернень громадян poryadok-22.doc (Переглянути онлайн)
277 Про внесення змін до рішень селищної ради protokol-22.doc (Переглянути онлайн)

Порядок денний - poryadok-22.doc (Переглянути онлайн)

Протокол - protokol-22.doc (Переглянути онлайн)