Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Сесійна діяльність » Рішення сесії селищної ради » Рішення другої сесії Добровеличківської селищної ради (11.12.2020)

Рішення другої сесії Добровеличківської селищної ради (11.12.2020)

29 Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Добровеличківської селищної ради

rish-29.doc (Переглянути онлайн)

dod-29.doc (Переглянути онлайн)

30 Про внесення змін до структур та штатної чисельності сільських рад rish-30.doc (Переглянути онлайн)
31 Про взяття на баланс споруд (доріг) в межах населених пунктів на території Добровеличківської селищної ради» rish-31.doc (Переглянути онлайн)
32 Про внесення змін до рішення сесії Добровеличківської селищної ради від 29.01.2020 року № 240 «Про бюджет Добровеличківської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

rish-32.doc (Переглянути онлайн)

dod-32.doc (Переглянути онлайн)

dod-32.xls (Переглянути онлайн)

33 Про затвердження розпоряджень селищного голови з фінансових питань, прийнятих в міжсесійний період rish-33.doc (Переглянути онлайн)
34 Про прийняття у комунальну власність з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення rish-34.doc (Переглянути онлайн)
35 Про внесення змін до рішення сесії Липнязької сільської ради від 18 грудня 2019 року № 648 «Про сільський бюджет на 2020 рік»

rish-35.doc (Переглянути онлайн)

dod-35_1.xlsx (Переглянути онлайн)

dod-35_2.xlsx (Переглянути онлайн)

dod-35_3.docx (Переглянути онлайн)

36 Про затвердження структури та чисельності апарату Добровеличківської селищної ради та її виконавчих органів на 2021 рік

rish-36.doc (Переглянути онлайн)

dod-36.doc (Переглянути онлайн)

37 Про внесення змін до Регламенту Добровеличківської селищної ради восьмого скликання rish-37.doc (Переглянути онлайн)