Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Хотіли отримати грант на власну справу, але не знаєте як це зробити правильно? Пропонуємо відеоурок

Ініціатива створення відео належить Програмі реінтеграції ветеранів IREX, в рамках Меморандуму про співпрацю між IREX та Міністерством економіки України.

У цьому відео із серії роликів про те, як формувати фінансову частину бізнес-плану для отримання гранту «Власна справа» і гранту для ветеранів і другого з подружжя у проєкті «єРобота».

Є питання щодо отримання мікрогранту? Відповіді на них нададуть фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості. Телефонуйте за номером  +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.

Ознайомитися з умовами надання гранту можна за посиланням. Подати заявку на отримання гранту можна на порталі ДІЯ.