Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для роботодавців » Чи можна подати документи для отримання дозволу на застосування праці іноземця через місцевий ЦНАП?

Питання – відповіді

Застосування праці іноземців

Законодавство про зайнятість населення передбачає, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволів, що видаються регіональними центрами зайнятості.

Для отримання дозволу роботодавець подає необхідні документи до Кіровоградського обласного центру зайнятості. Подати документи можна також через центр надання адміністративних послуг. Обласним центром зайнятості досягнуті домовленості з цього питання з частиною ЦНАПів (з тими громадами, які включили такий вид адміністративної послуги до своїх переліків). Отримання дозволу, в такому разі, проводиться також через ЦНАП.

Наприклад, заяву можна подати через Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького “Прозорий офіс”.

Детальніше за посиланням: https://dozvil.kr-rada.gov.ua/declamation/tsentr-zaynyatosti/