Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » Питання – відповіді За яким принципом приймається позитивне рішення щодо надання мікрогранту?

Питання – відповіді

За яким принципом приймається позитивне рішення щодо надання мікрогранту?

Нагадаємо, рішення про надання мікрогранту приймається Державним центром зайнятості. Це визначено Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738 (далі - Порядок).

Ми вже висвітлювали на сторінці у Фейсбук інформацію щодо оцінювання бізнес-плану, перевірку документів та інші моменти, які впливають на прийняття рішення. Знайти матеріали можна за хештегом «Підтримка_підприємництва».

Порядок передбачає випадки, коли мікрогрант не надається безумовно. Водночас слід зазначити, що позитивне рішення про надання мікрогранту приймається на основі інформації від АТ «Ощадбанк» та обласного центру зайнятості.

Яка інформація надається: від АТ «Ощадбанк» – оцінка бізнес-плану та результати перевірки ділової репутації отримувача, від обласного центру зайнятості – оцінка співбесіди (пункт 17 Порядку).

Рішення (у формі наказу) приймається Державним центром зайнятості не пізніше 10 робочих днів із дня кінцевого строку подання заяв. Про прийняте рішення обласний центр зайнятості повідомляє отримувача електронною поштою.

Примітка. За результатами розгляду першого блоку заяв Державним центром зайнятості прийняті позитивні рішення, у т. ч. щодо трьох отримувачів по Кіровоградщині. Ознайомитися з такою інформацією можливо на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://cutt.ly/7ZSBLuG.

У вас виникли питання, пов'язані зі сферою зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/BZBMRUJ.

Нагадуємо, що також ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot.