Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » Чи змінились критерії перевірки ділової репутації отримувача мікрогранту?

Чи змінились критерії перевірки ділової репутації отримувача мікрогранту?

Так, змінились.

Наказом Міністерства економіки України від 19 січня  2023 року № 447 (набрав чинності 14 лютого 2023 року), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 січня  2023 року за № 168/39224, внесено зміни до Порядку проведення оцінювання заяв, критерії оцінювання та необхідну кількість балів (оцінку) для прийняття Державним центром зайнятості рішень про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, форми бізнес-плану та договору про надання мікрогранту, кінцеві строки подання заяв та граничну суму мікрогрантів. Зокрема, критерії перевірки ділової репутації отримувача мікрогранту (щодо фізичних осіб та щодо юридичних осіб)  викладені в новій редакції.

Серед змін до критеріїв слід визначити наступні. Раніше вік отримувача старше 65 років та молодше 18 років слугував підставою для відмови в наданні мікрогранту – наразі інформація про вік використовується для відображення (не є підставою для безумовної відмови).

До змін приналежність отримувача до груп повязаних контрагентів (контрагенти, що несуть спільний економічний ризик) теж слугувала підставою для відмови. Наразі ця приналежність не входить до критеріїв перевірки.

Повний перелік критеріїв перевірки ділової репутації отримувача мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу для фізичних осіб та фізичних осіб – підприємців http://surl.li/ewnyc

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32 17 68.

Пишіть у Telegram-каналі, що створений обласним центром зайнятості для обміну повідомленнями з клієнтами https://t.me/dcz_kir