Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » У яких випадках допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї не повертається?

За загальним правилом Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 397 (із змінами, далі - Порядок), допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою і підлягає повернення протягом 30 календарних днів після закінчення трирічного строку з дати її отримання.

Водночас, згідно з пунктом 15 Порядку, фінансова допомога не повертається, якщо особою:

за трирічний період з дати отримання фінансової допомоги сплачено податки, збори (обов’язкові платежі) і єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі, що перевищує суму наданої фінансової допомоги;

у перший рік з дати отримання фінансової допомоги працевлаштовано за направленням державної служби зайнятості не менше ніж двох непрацюючих працездатних осіб із числа членів малозабезпечених сімей строком не менше ніж на два роки.

Рішення про неповернення фінансової допомоги приймається комісією за результатами перевірки виконання особою умов, зазначених у Порядку.

Покрокова інфографіка отримання допомоги малозабезпеченим сім’ям та документами, які регламентують її надання, за посиланням http://surl.li/fdgpc

Виникають питання, що пов’язані зі сферою зайнятості? Звертайтеся до філій обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут http://surl.li/emipw  Ми є у Telegram https://t.me/dcz_kir

#ДСЗ #Підтримка_підприємництва