Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » Неформальне навчання в Одесі: 11 професій, за якими можна підтвердити свою кваліфікацію

Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» - це єдиний в Одеській області державний навчальний заклад, який визнано Кваліфікаційним центром.

Вже сьогодні, на базі навчального закладу можливо пройти процедуру оцінювання неформального навчання та підтвердження кваліфікації за 11 наступними професіями:

«Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»;

«Оператор верстатів з програмним керуванням»;

«Фрезерувальник»;

«Токар»;

«Майстер з пошиття одягу»;

«Кондитер»;

«Перукар (перукар-модельєр)»;

«Манікюрник»;

«Педикюрник»;

«Кухар»;

«Електрогазозварник».

За результатами оцінювання Кваліфікаційним центром знань та вмінь здійснюється присвоєння та/або підтвердження повної професійної кваліфікації або окремих часткових професійних кваліфікацій, з яких виконуються пробні кваліфікаційні роботи.

Отримати свідоцтво встановленого зразка про присвоєння відповідної кваліфікації можливо вже за два-три дні:

перший день – анкетування та тестування з професійно-теоретичної підготовки;

другий-третій день – практична комплексна кваліфікаційна робота за професійними компетентностями.

Інформація про присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації вноситься до Реєстру кваліфікацій Національного агентства кваліфікацій.

Корисну інформацію про підтвердження результатів неформального навчання за посиланням.

Довідково. Навчальний заклад має сучасний гуртожиток, послугами якого слухачі мають можливість скористатися під час проходження процедури оцінювання. Все про Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» тут.

Якщо є бажання навчатися, опановувати нові професії та підвищувати професійні компетенції за сприяння Державної служби зайнятості? Вихід є – звернення, бажання змінювати професійне життя та досягати нових вершин!