Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » Шукаєте роботу? Онлайн сервіси служби зайнятості у поміч

Шукаєте роботу? Онлайн сервіси служби зайнятості у поміч

Чимало українців не мають роботи і шукають нові пропозиції. Які пропозиції роботи є сьогодні на Кіровоградщині і де їх можна переглянути, читайте нижче!

Якщо ви запитаєте, звідки служба зайнятості наповнює базу вакансій, повідомляємо, що інформація про попит на робочу силу (вакансії), це зокрема форми звітності № 3-ПН, подається роботодавцем до центру зайнятості не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансій. Це врегульовано нормативними документами, що регулюють сферу зайнятості населення.

Ці вакансії відображаються у єдиній інформаційно-аналітичній системі Державної служби зайнятості.

Перший спосіб пошуку роботи за допомогою онлайн сервісів – це регіональний вебпортал.

Що треба зробити для того, аби переглянути актуальні вакансії? Необхідно зайти на сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості за посиланням  https://kid.dcz.gov.ua/  Перед вами відкриється головна сторінка сайту, де є розділ «Шукаю роботу». Після натискання розділу «Шукаю роботу» відбудеться перехід на анкету. У меню «Я шукаю» вам необхідно заповнити відповідні поля та натиснути на кнопку «Шукати». Після чого за вашим запитом буде автоматично відфільтровано весь наявний перелік   за запитуваною професією.

Якщо ви не знайшли підходящої для вас вакансії, до ваших послуг:

• Єдиний портал вакансій – єдина база даних, яка оновлюється в режимі реального часу. Посилання тут https://is.gd/EZ7xmm
  • телеграм-канал ДЦЗ «Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb
  • телеграм-канал Кіровоградського обласного центру зайнятості «Робота на Кіровоградщині. Служба зайнятості інформує» t.me/job_kid_dcz.

Державна служба зайнятості перевіряє та публікує лише актуальні вакансії.

Шукайте роботу разом з нами! Роботу знаходить той, хто їх шукає!