Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » Допомога по безробіттю: який мінімальний розмір встановлений для застрахованих осіб?

Відповідно до частини 1 статті 22 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” право на допомогу по безробіттю залежно від страхового стажу мають застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж сім місяців за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Розмір такої допомоги визначається у відсотках до їх середньої заробітної плати і не може бути менше ніж мінімальний розмір допомоги по безробіттю, встановлений правлінням Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Такий мінімальний розмір наразі складає 2500 грн. Це встановлено постановою правління вищевказаного Фонду від 14 вересня 2023 року № 60, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 2 жовтня 2023 року за № 1724/40780 (набрала чинності 20 жовтня 2023 року і застосовується з 31 липня 2023 року).

Довідково.  На сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook  31 жовтня 2023 року була розміщена інформація про новий мінімальний розмір допомоги по безробіттю для осіб, які тривалий час не працювали (1500 грн), посилання тут http://surl.li/muhzn

Постанова правління вищевказаного Фонду від 14 вересня 2023 року № 60 тут http://surl.li/jnkef

У вас є питання виплати допомоги по безробіттю? Телефонуйте на гарячу лінію Кіровоградського обласного центру зайнятості за номерами: 38 (068) 900 11 32 або +38 (093) 478 70 82