Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи » Чи змінились вимоги щодо надання учасникам бойових дій грантів відносно співфінансування?

Так, змінились.

Спочатку зазначимо, що питання надання грантів для учасників бойових дій регламентуються Порядком надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 (далі – Порядок).

Пунктом 4 Порядку було передбачено, що гранти у розмірі до 500 тис. та 1000 тис. грн (крім грантів у розмірі до 250 тис. грн) надаються за умови співфінансування отримувачем у такому співвідношенні:

• 70 відсотків вартості проєкту – за рахунок гранту,
  • не менше 30 відсотків – за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних).

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2023 року № 1157, що набрала чинності 11 листопада 2023 року, внесено зміни до Порядку, у тому числі до пункту 4. Наразі, визначено, що гранти у розмірі до 500 тис. грн включно фінансуються за рахунок коштів для гранту. Гранти від 500 тис. до 1000 тис. грн надаються за умови співфінансування отримувачем у такому співвідношенні:

• 70 відсотків вартості проєкту – за рахунок гранту,
  • не менше 30 відсотків – за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних).

Все про гранти http://surl.li/glaly

Є питання щодо отримання мікрогрантів?

Звертайтеся до обласного центру зайнятості за телефоном +38 (093) 478 70 81.

Ми є у Тelegram https://t.me/dcz_kir