Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Новини » МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНУ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНУ

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати.

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

День людей похилого віку – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління і  дуже актуальне свято, тому що воно ще раз привертає увагу до численних проблем літніх людей, що існують у сучасному суспільстві. В цей день особливою увагою ми оточуємо не лише наших батьків, бабусь і дідусів, але і літніх жителів громади, які потребують нашої посильної допомоги.

І наш обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Тож з нагоди свята бажаємо всім людям похилого віку та ветеранам громади миру, добра, щастя, міцного здоров’я, радості, довголіття, та злагоди у Ваших душах. Нехай у Вашому житті завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

Із святом Вас!

Селищний голова                                           Ірина ПОГРІБНІЧЕНКО

Станом на 01 жовтня 2020 року на обслуговуванні в «Центрі надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради перебуває 43 осіб похилого віку, яким надаються відповідні соціальні послуги та на території громади проживає 3 ветеранів учасників Великої Вітчизняної Війни.