Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

­­­­­­­­­­­ Шановні юристи!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

В наш час немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Тисячі громадян щодня звертаються до правників за порадою та допомогою. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Бажаємо Вам правильних професійних рішень, цікавих опонентів та успішних справ! Хай логіка, проникливість, ораторський дар і вдача завжди будуть з Вами! Нехай на Вашому боці постійно будуть Закон, Правда та Справедливість, а у Ваших родинах панує добробут, щастя, вдача та злагода.

З повагою, голова Добровеличківської селищної ради             Володимир  Осієвський