Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Новини » ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ДІТИ ВУЛИЦІ»

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ДІТИ ВУЛИЦІ»

Одним з головних напрямків діяльності служби у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради –Апарату ради завжди була і є робота з сім’ями та дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах. Завдання, яке поставлено державою перед соціальними службами - не вилучати дитину з сім’ї, а подолати неблагополуччя і кризу в сім’ї, допомогти батькам виправитися, надати їм соціально-правову допомогу  і не допустити виходу дитини з родини. Робота з неблагополучними батьками, це та ділянка, де потрібно бути завжди  зібраним, компетентним і пильним. Тут не можна допускати помилок, бездушшя і безвідповідальності. За всім цим стоїть  життя і здоров’я дитини.

Службою у справах дітей спільно з фахівцями центру надання соціальних послуг населенню 07 лютого 2022  року проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» на території Новолутківського старостинського округу. Рейд проведено з метою виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування та проведення обстеження умов проживання сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Обстежені житлово-побутові умови проживання 7 родин, в яких виховується 28 дітей. За результатами рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.